Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Wszywka Alkoholowa Mława (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Leczenie alkoholizmu, szczególnie w sytuacji kiedy trwał on latami, jest niezwykle czasochłonne i zazwyczaj wymaga wsparcia najbliższych oraz ośrodka, który specjalizuje się w zwalczaniu uzależnień od używek. W sytuacji alkoholik sam dostrzega problem swojego nałogu i chce z nim zerwać - można zastosować wsparcie w postaci farmakologii.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Esperal Mława – Jak działa lek?

 

Esperal (Disulfiram) zalicza się do leków o działaniu awersyjnym, co oznacza, że jego działanie ma na celu zniechęcić do picia alkoholu i doprowadzić do długotrwałej abstynencji. Podczas kuracji nie można spożywać żadnych substancji zawierających alkohol, gdyż po aplikacji Esperalu, napoje wysokoprocentowe powodują szereg nieprzyjemnych i trudnych objawów, tj.:

 • nudności i wymioty,
 • kołatanie serca,
 • bóle głowy,
 • stany lękowe.

Występują one już po 10 minutach od spożycia alkoholu i mają na celu całkowicie zniechęcić osobę pijącą do alkoholu poprzez wywołanie strachu o własne zdrowie i życie.

Wszywka Alkoholowa Mława - Dla kogo zaleca się odbycie kuracji?

Aby zaaplikować lek, należy przejść przez badania lekarskie, które wykluczą:

 • depresję, myśli samobójcze,
 • schizofrenię,
 • przebyty zawał lub ryzyko jego wystąpienia.

Warunkiem rozpoczęcia kuracji jest zgoda na leczenie oraz pełna świadomość wyżej wymienionych skutków spożycia alkoholu po założeniu wszywki z lekiem Esperal w Mławie.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Mławie

Jak aplikuje się lek Esperal?

Aplikacja leku odbywa się za pomocą niewidocznej wszywki alkoholowej, w której umieszcza się lek Esperal na okres od 3 do 6 miesięcy. Zabieg wykonuje się podczas zupełnie bezpiecznego i prostego zabiegu chirurgicznego w znieczuleniu miejscowym. Wszywki nie można samodzielnie usunąć - może tego dokonać jedynie lekarz.

Czy można wykonać zabieg wszywki alkoholowej w domu w mieście Mława?

W Mławie można umówić pacjenta na zabieg wszywki alkoholowej wykonany w domu lub skontaktować się z placówką Insertmed Mława w celu odbycia kuracji w gabinecie lekarskim. Leczenie nie wymaga hospitalizacji oraz izolacji w zamkniętym ośrodku uzależnień. Po założeniu wszywki można normalnie pracować, uprawiać sport - a warunkiem skutecznego leczenia jest abstynencja oraz rozpoczęcie terapii psychologicznej, którą zalecają lekarze z placówki Insertmed Mława.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Mława

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Mławajako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

 • Insertmed Sp. z o.o.
 • Miasto: Mława
 • Godziny pracy: 24/h
 • tel. +48 697 684 567
 • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en