Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Wszywka Alkoholowa Mielec (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Skuteczną metodą w walce z alkoholizmem, o której wciąż zbyt mało się mówi, może być farmakologia, którą lekarze zalecają stosować u osób, które podejmowały już w przeszłości próby zerwania z nałogiem, lecz okazywały się one nieskuteczne. Leki antyalkoholowe takie jak Esperal bywają szansą na odzyskanie kontroli nad własnym życiem, o ile pacjent będzie stosował się do zaleceń lekarza prowadzącego kurację.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Esperal Mielec - Na czym polega działanie leku?

Esperal (inaczej Disulfiram) zalicza się do leków o działaniu awersyjnym, co oznacza, że ma on na celu zniechęcić osobę uzależnioną do picia alkoholu. Odbywa się to poprzez obawę przed nieprzyjemnymi skutkami połączenia leku z napojami wysokoprocentowymi.

Najczęściej są to:

  • wymioty i nudności,
  • bóle głowy,
  • kołatanie serca,
  • stany lękowe.

Wszywka Alkoholowa Mielec - Kogo można zakwalifikować do kuracji?

Leczenie Esperalem w Mielcu wymaga wykonania wywiadu medycznego oraz badań kwalifikujących pacjenta do aplikacji leku. Muszą one wykluczyć choroby psychiczne (w tym depresję i schizofrenię) oraz choroby kardiologiczne. Sam lek o ile pacjent zachowuje abstynencję, nie wywołuje żadnych skutków ubocznych, lecz pacjent musi być świadomy, na czym polega leczenie oraz jakie konsekwencje niesie za sobą próba przepicia Esperalu.

Co ważne, lek aplikuje się na okres od ok. 3 do 6 miesięcy w postaci podskórnej wszywki alkoholowej, której samodzielnie nie można usunąć. Zabieg ten jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny dla osoby uzależnionej.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Mielcu

Gdzie odbywa się leczenie? Czy można odbyć domową kurację Esperalem w mieście Mielec?

Mielec to miasto, w którym można umówić się na wizytę domową, podczas której lekarz z ośrodka Insertmed Mielec ma także możliwość zaaplikować wszywkę alkoholową. To szansa dla osób, które wstydzą się wizyty w ośrodku lub nie mają możliwości do niego dojechać. Farmakologiczne leczenie uzależnienia od alkoholu wymaga wsparcia rodziny oraz profesjonalnej placówki medycznej, która specjalizuje się w leczeniu Esperalem i oferuje pełną pomoc - także psychologiczną.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Mielec

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Mielec jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Mielec
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en