Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Józefów (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę

Farmakologia w leczeniu alkoholizmu to metoda wspomagająca terapię psychologiczną, która często nie wystarczy, aby uwolnić się od nałogu. Kuracja lekiem Esperal jest skuteczna, jeśli alkoholik chce przestać pić i posiada odpowiednie wsparcie w rodzinie oraz placówce leczącej uzależnienia.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Józefów - Na czym polega leczenie?

 

Esperal najczęściej implementuje się w postaci wszywki alkoholowej, którą umieszcza się podskórnie podczas zabiegu chirurgicznego na okres nawet do 6 miesięcy. Leczenie polega na wywołaniu awersji lub strachu przed sięgnięciem po alkohol, który w połączeniu z Esperalem wywołuje szereg nieprzyjemnych objawów, do których zaliczamy: nudności i wymioty, bóle głowy, ogólne złe samopoczucie fizyczne i psychiczne czy kołatania serca. Próby „przepicia” lub usunięcia wszywki nie są możliwe – dlatego tak, ważne jest całodobowa opieka dla osób, które stosują Esperal. Józefów to miejsce, gdzie można z niej skorzystać, a także zamówić wizytę domową.

Esperal Józefów - Dla kogo polecana jest kuracja?

Aby lekarze z ośrodka Insertmed zakwalifikowali alkoholika do kuracji Esperalem, muszą wykluczyć m.in. choroby układu wieńcowego czy psychiczne. Osoba uzależniona musi być świadoma, jak przebiega leczenie i chcieć zerwać z nałogiem.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Józefowie

Gdzie można odbyć leczenie lekiem Esperal w Józefowie? Czy jest możliwość wizyty domowej?

Leczenie i samo założenie wszywki alkoholowej w Józefowie nie wymaga hospitalizacji, a wizyty mogą odbywać się w domu pacjenta lub w gabinecie lekarskim. Przy wyborze placówki należy sprawdzić, czy działa ona legalnie i posiada doświadczenie w leczeniu Esperalem.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Józefów

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Józefów jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Józefów
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en