Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Wszywka Alkoholowa Sokołów Podlaski (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę.

Leczenie alkoholizmu dla wielu osób oznacza potrzebę izolacji osoby uzależnionej w zamkniętym ośrodku. W niektórych przypadkach można jednak leczyć alkoholika w domu lub w gabinecie lekarskim, także w oparciu o farmakologię, która bywa bardzo skuteczna, gdy kurację prowadzi doświadczony lekarz z certyfikowanej placówki leczenia alkoholizmu.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Esperal Sokołów Podlaski - Czym jest? Na czym polega jego działanie?

Esperal to całkowicie legalny i bezpieczny lek, który ma za zadanie zniechęcić osobę uzależnioną do spożywania alkoholu. Jego działanie polega na wywołaniu nieprzyjemnych objawów, które są wynikiem interakcji leku z alkoholem. Objawy takie jak wymioty, nudności, bóle głowy czy stany lękowe mają być powodem do zachowania całkowitej abstynencji i rozpoczęcia nowego etapu w życiu - wolnego od alkoholu.

Wszywka Alkoholowa Sokołów Podlaski - Dla kogo zaleca się leczenie?

Do leczenia Esperalem kwalifikuje się osoby, które chcą świadomie przestać pić i są w stanie zachować minimum tygodniową abstynencję przed aplikacją leku. Aby ją rozpocząć, należy wykluczyć zaburzenia psychiczne, depresję oraz choroby wieńcowe. Ponieważ osoby uzależnione mają problem z dotrzymaniem regularności w dawkowaniu leków lub zastrzyków, Esperal aplikuje się na okres ok. 3-6 miesięcy pod skórą pacjenta za pomocą specjalistycznej wszywki alkoholowej podczas około 30-minutowego zabiegu.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Sokołowie Podlaskim

Czy można odbyć kurację w domu? Leczenie Esperalem w Sokołowie Podlaskim.

Zabieg zaszycia Esperalu w Sokołowie Podlaskim oraz cała kuracja nie jest inwazyjna, oraz niebezpieczna dla pacjenta, więc można całe leczenie odbyć w domu. Lekarze z placówki Insertmed Sokołów Podlaski są do dyspozycji pacjentów przez 24h/dobę, 7 dni w tygodniu i oferują także pełne wsparcie psychologiczne oraz wykonanie niezbędnych badań przed aplikacją Esperalu. Sokołów Podlaski to miasto, w którym można skorzystać z wizyt domowych, które ułatwią drogę ku trzeźwości dla wielu osób uzależnionych, nawet tych, którzy mają za sobą wiele nieudanych prób zerwania z nałogiem.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Sokołów Podlaski

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Sokołów Podlaski jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Sokołów Podlaski
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en