Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Wszywka alkoholowa Chełm (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę


Alkoholizm jako choroba niezwykle złożona wymaga uważnej i skutecznej pomocy, na którą składa się wsparcie rodziny oraz profesjonalnej placówki leczącej uzależnienia. Ta może opierać się o pomoc psychologa, psychiatry, oraz farmakologię, która traktowana jest jako uzupełnienie terapii indywidualnej lub przeprowadzanej w grupie AA. Mówiąc farmakologię mamy na myśli lek esperal w mieście Chełm.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Esperal Chełm – Na czym polega leczenie

Głównym zadaniem leku o nazwie Esperal nie jest samo leczenie alkoholizmu, ale powstrzymanie osoby uzależnionej od jego spożycia. Lek ma działanie awersyjne, mające wywołać w alkoholiku strach przed sięgnięciem po alkohol oraz przyczynić się do długotrwałej abstynencji. Esperal wszywany w mieście Chełm jest całkowicie bezpieczny i legalny w Polsce, lecz jego stosowanie musi odbywać się pod stałą opieką lekarza po ówczesnym wywiadzie medycznym oraz wykonaniu badań kwalifikujących pacjenta do rozpoczęcia kuracji.  Osoby, które w czasie kuracji Esperalem sięgają po alkohol, muszą liczyć się z nieprzyjemnymi skutkami takimi jak:

  • nudności i wymioty,
  • kołatanie serca,
  • nagłe skoki ciśnienia tętniczego,
  • uczucie strachu przed śmiercią.

Nie ma możliwości „przepić” Esperalu i zahamować powyższych skutków połączenia leku z alkoholem, dlatego jedyną słuszną drogą jest całkowita abstynencja.

Dla kogo poleca się kurację Esperalem w Chełmie? Kiedy się na nią zdecydować?

Największą skuteczność w leczeniu wykazują osoby, które samodzielnie podjęły decyzję o zerwaniu z nałogiem. Dobra kondycja psychiczna, brak objawów depresji czy schizofrenii to warunek potrzebny do rozpoczęcia kuracji Esperalem w Chełmie. Przed podaniem leku należy także wykluczyć choroby wieńcowe, przebyte w przeszłości zawały serca czy uczulenie na składnik leku - disulfiram. Terapię lekiem poleca się także dla osób, które szybko muszą zaprzestać spożywania alkoholu ze względu na pogarszający się stan zdrowia, a także w przypadku, gdy inne formy zerwania z nałogiem nie odniosły pożądanych skutków.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Chełmie

Image

Wszywka alkoholowa Chełm – W Jaki sposób wykonuję się implementację Esperalu

Lek antyalkoholowy najczęściej umieszcza się podczas zabiegu chirurgicznego w postaci niewielkiej podskórnej wszywki. Zabieg, który wykonuje się w znieczuleniu miejscowym, jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Musi być wykonywany w warunkach sterylnych, lecz nie wymaga hospitalizacji. Pacjent otrzymuje jednodniowe zwolnienie lekarskie i może powrócić do swoich codziennych zajęć, bez obaw, że wszywka będzie widoczna czy powodowała dyskomfort. Wszywkę z lekiem umieszcza się na okres kilku miesięcy i nie można jej samodzielnie usunąć. Jeśli pacjent chce zrezygnować z kuracji, musi udać się do placówki Insertmed Chełm lub wezwać lekarza na wizytę domową.

Gdzie wykonać wszywkę alkoholową w Chełmie? Czy jest możliwość wizyty domowej?

Aby umówić się na zabieg, należy skontaktować się z certyfikowaną placówką leczącą uzależnienia Insertmed, która specjalizuje się w farmakologicznej pomocy alkoholikom. W mieście Chełm istnieje możliwość umówienia się na wizytę domową, która może być ułatwieniem dla osób niemobilnych lub tych, którzy wstydzą się wizyt w gabinecie.

Insertmed spełnia wszystkie wymogi i normy jako placówka zajmująca się farmakologicznym leczeniem alkoholizmu. Nasze zabiegi wykonujemy również w pozostałych miastach:

Gdzie wykonać zabieg? Miasto Chełm - Kontakt Insertmed

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

Insertmed Sp. z o.o.

Godziny pracy: 24/h

tel. +48 697 684 567

e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en