Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Siedlce (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę

Przez wiele lat alkoholizm nie był uznawany za chorobę i według wielu stereotypów dotyczył głównie osób z marginesu społecznego. Te nieprawdziwe przekonanie trzeba dementować, gdyż uzależnienie to dotyka osoby o każdym statusie zawodowym, zarówno kobiet jak i mężczyzn, nastolatków i seniorów. Dla wielu z nich dobrym rozwiązaniem jest rozpoczęcie kuracji farmakologicznej z użyciem leku Esperal w Siedlcach.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Siedlce - Czym jest Esperal? W jaki sposób działa?

 

Esperal (zwany także Disulfiram) najczęściej dawkuje się pacjentowi na okres ok. 6 miesięcy w postaci podskórnej wszywki alkoholowej. Działanie leku ma na celu zniechęcić alkoholika do picia poprzez wywołanie obaw przed utratą zdrowia lub życia. Te obawy związane są z nieprzyjemnymi konsekwencjami spożycia alkoholu w czasie kuracji Esperalem w Siedlcach. Najczęściej przypominają one silne objawy kaca i występują już po 10 minutach od wypicia substancji wysokoprocentowej. Samo przygotowanie do kuracji wymaga kilkudniowej abstynencji, która w skutecznej i dobrze przeprowadzonej terapii farmakologicznej ma szanse przerodzić się w całkowite zerwanie z nałogiem.

Ważne, aby alkoholik zdawał sobie sprawę, że same leki nie wystarczą, aby na zawsze zerwać z nałogiem - konieczna będzie pomoc terapeutyczna, ta prowadzona w grupie AA lub indywidualnie.

Esperal Siedlce - Dla kogo jest ta oferta?

Prowadzone przez Insertmed Siedlce (renomowany ośrodek leczenia uzależnień) kuracje Esperalem wymagają zgody pacjenta na jej rozpoczęcie. To kluczowy i często najtrudniejszy etap leczenia, które nie może odbyć się bez dokładnej analizy stanu zdrowia, zarówno psychicznego jak i fizycznego.

Należy w nich wykluczyć:

  • choroby serca, w tym przebyte zawały,
  • uczulenie na disulfiram,
  • depresję,
  • schizofrenię oraz myśli samobójcze.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Siedlcach

Wszywka Alkoholowa Siedlce - Jak wygląda zabieg? Ile trwa?

Ponieważ alkoholicy często pomimo obietnic nie stosują się do zaleceń lekarzy, lek umieszcza się pod skórą pacjenta w tzw. wszywce alkoholowej. Zabieg ten trwa tylko 30 minut i nie wymaga hospitalizacji. Wykonuje się go najczęściej w gabinecie lekarza z ośrodka uzależnień, a resztę leczenia można odbyć poza kliniką podczas wizyt domowych. Zabieg wszycia Esperalu w Siedlcach polega na wykonaniu niewielkiego nacięcia, w którym umieszcza się wszywkę z lekiem. Nie można jej samodzielnie usunąć - może zrobić to tylko chirurg.

Zabieg zaszycia Esperalu w Siedlcach jest całkowicie bezpieczny i legalny - nie jest także bolesny!

Aby, dowiedzieć się więcej o tym jak przebiega całe leczenie i umówić się na pierwszą wizytę skontaktuj się z certyfikowaną placówką Insertmed Siedlce, która oferuje kompleksowe wsparcie dla osób uzależnionych oraz ich rodzin. Doświadczenie oraz zaangażowanie lekarza prowadzącego kurację ma duży wpływ na efekt końcowy, który oczywiście nie może udać się bez chęci i motywacji alkoholika do rozpoczęcia nowego życia bez alkoholu. 

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Siedlce

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Siedlce jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Siedlce
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en