Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Wołomin, Marki, Ząbki (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę

Mieszkańcy takich miast jak Wołomin, Marki oraz Ząbki mogą skorzystać z kompleksowej pomocy dla osób uzależnionych od alkoholu, która polega na połączeniu terapii psychologicznej z farmakologią. Kilkumiesięczną kurację można odbyć w gabinecie lekarza specjalizującego się w leczeniu uzależnień lub w domu podczas umówionych wizyt.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Esperal Marki, Ząbki, Wołomin - Na czym polega leczenie?

Esperal zwany także Disulfiram to lek często polecany dla osób, które chcą rozpocząć leczenie, lecz brakuje im ku temu motywacji. W przypadku leku Esperal bodźcem, który skłania alkoholika do zachowania abstynencji, jest obawa przed nieprzyjemnymi konsekwencjami sięgnięcia po napoje wysokoprocentowe. Jeśli alkoholik złamie zakaz picia, musi liczyć się ze złym samopoczuciem, a nawet objawami, które umożliwiają normalne funkcjonowanie.

Do najczęściej występujących objawów należą:

  • nudności i wymioty,
  • bóle głowy,
  • kołatanie serca,
  • halucynacje,
  • stany lękowe.

Esperal Ząbki, Marki, Wołomin - Dla kogo jest ta oferta?

Leczenie Esperalem zaleca się osobom, które chcą świadomie rozpocząć kurację i są świadomi, jakie konsekwencje niesie za sobą próba „przepicia” Esperalu. Pacjenci muszą być w dobrej kondycji psychicznej, nie być obciążeni depresją czy poważniejszymi chorobami psychicznymi. Nie można aplikować Esperalu osobom, u których stwierdzono choroby wieńcowe lub w przeszłości przeszły zawał.

Lekarze z placówki Insertmed szczególnie polecają kurację Esperalem w Markach, Ząbkach, Wołominie osobom, które mają za sobą już nieudane próby zerwania z nałogiem lub ich stan zdrowia nie jest najlepszy i szybciej potrzebują przerwać ciągi alkoholowe (np. w wyniku zaplanowanej hospitalizacji).

Ponieważ alkoholicy miewają chwile słabości, nie zaleca się, aby Esperal był podany w postaci zastrzyków lub tabletek doustnych. Takie formy implementacji leku nie są skuteczne w przypadku osób, które miewają słabsze chwile i istnieje ryzyko, że celowo pominą zalecane dawki leku. Aby nie dopuścić do tego i zachować ciągłość leczenia, Esperal aplikuje się w postaci podskórnej wszywki alkoholowej.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w mieście Marki, Ząbki, Wołomin.

Wszywka Alkoholowa Marki, Ząbki, Wołomin - Jak wygląda zabieg? Jak długo trwa?

W miastach takich jak Ząbki, Marki czy Wołomin można założyć wszywkę w domu podczas wizyty lekarza z placówki Insertmed Marki, Ząbki, Wołomin. Sam zabieg nie jest inwazyjny i trwa około 30 minut. Lekarz umieszcza dawkę leku Esperal w postaci podskórnej wszywki, którą najczęściej umieszcza się w okolicy pośladka. Jest ona niewidoczna i praktycznie nie wpływa na jakość życia oraz codzienne aktywności.

Gdzie odbywa się zabieg (Marki, Ząbki, Wołomin)? Czy jest możliwość wizyty domowej?

Aby skorzystać z kuracji Esperalem w Wołominie, Markach, Ząbkach, należy skontaktować się z certyfikowaną placówką leczenia uzależnień, która posiada doświadczenie w kuracji farmakologicznej. Lekarz zleci szczegółowe badania oraz wyjaśni, na czym polega leczenie. Jeśli pacjent nie ma możliwości przyjazdu do placówki, można całe leczenie odbyć w domu. Wizyty domowe są możliwe także w przypadku potrzeby usunięcia wszywki.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Wołomin, Marki, Ząbki.

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Marki, Ząbki, Wołomin jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Marki, Ząbki, Wołomin
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en