Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Zielonka 24h przez 7 dni na dobę (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone)

Leczenie alkoholizmu można odbyć w domu – miejscu, w którym czujemy się bezpiecznie i jesteśmy anonimowi. Taką możliwość dają lekarze z ośrodka Insertmed, którzy od lat z powodzeniem stosują kurację lekiem Esperal. Zielonka to miejsce, gdzie można skorzystać z wizyt domowych i podjąć próbę zerwania z nałogiem.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka alkoholowa Zielonka - Na czym polega leczenie?

 

Ponieważ osoby uzależnione często celowo pomijają dawki leku, Esperal umieszcza się podskórnie za pomocą niewielkiej i niewidocznej wszywki na okres do 6 miesięcy. Zadaniem leku jest doprowadzenie do długotrwałej abstynencji poprzez wywołanie awersji do alkoholu oraz strachu przed jego spożyciem i nieprzyjemnymi konsekwencjami próby „przepicia” wszywki. Sięgnięcie po alkohol w czasie trwania kuracji Esperalem w Zielonce wywołuje takie objawy jak: bóle głowy, kołatanie serca, stany lękowe czy wymioty. Alkoholik bojący się o swoje zdrowie i życie, rozpoczyna swoje życie w trzeźwości, co ułatwia mu równocześnie prowadzona terapia psychologiczna.

Esperal Zielonka – Dla kogo jest zalecany?

Aby rozpocząć kurację Esperalem w Zielonce, należy wyrazić zgodę na leczenie, a także pomyślnie przejść przez wywiad lekarski i badania oceniające stan zdrowia i kondycję psychiczną. Osoby z chorobami serca czy po zawałach nie mogą stosować leku Esperal.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Zielonce

Wszywka Alkoholowa Zielonka - Gdzie odbywa się leczenie? Czy jest możliwość wykonaniu zabiegu w domu?

Profesjonalne ośrodki leczenia uzależnień oferują całodobowy dostęp do lekarza specjalisty w gabinecie lub w czasie wizyt domowych. Kuracja lekiem Esperal oraz samo założenie wszywki alkoholowej w mieście Zielonka nie wymaga hospitalizacji, oraz zamknięcia w ośrodku uzależnień.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Zielonka

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Zielonka jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Zielonka
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en