Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Otwock 24h przez 7 dni na dobę (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone)

Alkoholizm to choroba, która powoduje spustoszenie w funkcjonowaniu całej rodziny, odbijając swe piętno na zdrowiu, pracy i relacjach międzyludzkich. To często osoby najbliższe szukają sposobu na zerwanie z nałogiem i to one powinny być świadome, że alkoholizm można wyleczyć, także za pomocą farmakologii.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Esperal Otwock - Na czym polega leczenie farmakologiczne?

 

Lek Esperal zwany także Disulfiram ma za zadanie nakłonić osobę uzależnioną do przerwania ciągów alkoholowych i zachowania całkowitej abstynencji. Lek o działaniu awersyjnym nie leczy alkoholizmu, lecz skutecznie zniechęca do sięgania po substancje wysokoprocentowe. Dzieje się to z obawy o nieprzyjemne i trudne do wytrzymania konsekwencje spożycia alkoholu po aplikacji Esperalu. Występują one już po 10 minutach od wypicia alkoholu i przypominają objawy kaca.

Pacjenci, którzy piją w czasie kuracji Esperalem, skarżą się na:

  • nudności i wymioty,
  • kołatanie serca,
  • halucynacje,
  • bóle głowy,
  • stany lękowe (w tym strach przed śmiercią).

Wszywka Alkoholowa Otwock - Dla kogo jest ta oferta?

Lekarze, którzy na co dzień zalecają kurację Esperalem w Otwocku, potwierdzają, że jest ona skuteczna w przypadku osób, które chcą zerwać z nałogiem i potrzebują ku temu silniejszej motywacji. Ważne, aby leczenie Esperalem odbywało się równolegle z terapią psychologiczną (tą prowadzoną indywidualnie lub w grupie AA). Często kwalifikuje się do aplikacji Esperalu osoby, które mają za sobą wiele nieudanych prób zerwania z nałogiem lub muszą szybko przerwać ciągi alkoholowe, np. ze względu na zły stan zdrowia.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Otwocku

Jakie są przeciwwskazania do rozpoczęcia kuracji Esperalem w Otwocku?

Próby „przepicia” Esperalu w Otwocku mogą być niebezpieczne dla osób z problemami wieńcowymi, lub u których dochodziło w przeszłości do zawałów, lub zapaści. Lekarz kwalifikujący do leczenia, musi wykluczyć choroby serca, a także te związane ze złym stanem psychicznym. Nie można aplikować Esperalu osobom z depresją, schizofrenią oraz takich, u których wystąpiły myśli lub próby samobójcze.

Esperal Otwock - W jaki sposób aplikuje się lek?

Lek umieszcza się na okres ok. 6 miesięcy w postaci wszywki alkoholowej zaszytej pod skórą alkoholika, z której nie można tak łatwo zrezygnować z kuracji. Usunąć i założyć wszywkę alkoholową w Otwocku może tylko lekarz. Zaszycie Esperalu wiąże się z potrzebą wykonania niewielkiego nacięcia, najczęściej w okolicach pośladka. Zabieg trwa około 30 minut i jest bezbolesny oraz bezinwazyjny dla życia i zdrowia alkoholika.

Wszywka Alkoholowa Otwock - Gdzie odbywa się zabieg? Czy jest możliwość wizyty domowej?

Zabieg oraz całą kurację Esperalem w Otwocku można wykonać w domu pacjenta lub w gabinecie w ośrodku leczenia uzależnień. Lekarze z kliniki Insertmed wychodzą naprzeciw potrzebom pacjentów i oferują całodobową pomoc, nie tylko w założeniu wszywki alkoholowej, ale także w organizacji pomocy psychologicznej dla osoby uzależnionej oraz jej najbliższych.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Otwock

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Otwock jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Otwock
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en