Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Żyrardów (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę.

Rzadko zdarza się, aby osoba pijąca w sposób ryzykowany przez wiele lat, sama uporała się z uzależnieniem. To często najbliżsi szukają pomocy w specjalistycznych ośrodkach uzależnień, które leczenie opierają o terapię psychologiczną, wspomagając ją farmakologią. Leki takie jak Esperal (Disulfiram) są legalne i całkowicie bezpieczne dla pacjenta, który w czasie trwania kuracji zachowuje abstynencję i korzysta z pomocy psychologa.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Żyrardów - Na czym polega leczenie?

Esperal to lek o działaniu awersyjnym, który w połączeniu z alkoholem powoduje szereg nieprzyjemnych objawów takich jak:

 • nudności i wymioty,
 • bóle głowy,
 • kołatanie serca,
 • nagłe skoki ciśnienia tętniczego,
 • stany lękowe (m.in. strach przed utratą życia).

Występują one już po 10 minutach od spożycia alkoholu i nie można ich w żaden sposób wyeliminować. Lęk przed wystąpieniem objawów ma być powodem do zachowana abstynencji od alkoholu i szansą na rozpoczęcie nowego, „trzeźwego” życia.

Esperal Żyrardów - Dla kogo zaleca się leczenie?

Lekarze z ośrodka Insertmed Żyrardów polecają metodę farmakologiczną dla osób, które chcą rozpocząć leczenie, lecz brak im odpowiedniej motywacji. Warunkiem do rozpoczęcia kuracji jest wyeliminowanie takich chorób jak:

 • depresja,
 • schizofrenia,
 • uczulenie na disulfiram,
 • choroby wieńcowe w tym przebyte zawały serca lub ryzyko jego wystąpienia.

Ponieważ alkoholicy rzadko są w stanie w sposób nieprzerywalny przyjmować leki lub zastrzyki, Esperal w Żyrardowie umieszcza się na okres ok. 6 miesięcy w postaci podskórnej wszywki alkoholowej. Jest ona gwarancją, że alkoholik nie będzie mógł tak łatwo zrezygnować z leczenia, co nie jest całkiem niemożliwe. Gdy okazuje się, że pacjent próbuje „przepić” wszywkę alkoholową, zaleca się kontakt z lekarzem w celu usunięcia wszywki. Spożycie dużej ilości alkoholu po aplikacji Esperalem może być niebezpieczne dla pacjenta.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Żyrardowie

Wszywka Alkoholowa Żyrardów - Jak wygląda zabieg? Jak długo trwa zaszycie Esparalu?

Aby założyć wszywkę, należy wykonać niewielkie i niezbyt głębokie cięcie. Musi ono być wykonywane w sterylnych warunkach z użyciem znieczulenia miejscowego. Najczęściej dokonuje się cięcia w okolicy pośladka, aby całkowicie zakryć wszywkę. Zabieg trwa około 30 minut i nie wymaga pozostania w ośrodku ani rezygnacji z pracy na okres dłuższy niż 1 dzień.

Gdzie odbywa się zabieg zaszycia wszywki alkoholowej? Żyrardów to miasto, w którym można skorzystać z wizyty domowej.

Całe leczenie oraz założenie wszywki można wykonać w domu pacjenta lub w gabinecie lekarza. To gdzie będziemy się leczyć, zależy od pacjenta, który często wstydzi się wizyt w ośrodku uzależnień i bardziej komfortowo czuje się w zaciszu domowym. Lekarze z ośrodka Insertmed Żyrardów są w tej kwestii elastyczni, będąc w stałym kontakcie z pacjentem podczas całodobowych dyżurów. Oferują oni pomoc nie tylko w założeniu wszywki, ale także w odbyciu psychoterapii - tak potrzebnej, aby w leczenie farmakologiczne było w 100% skuteczne.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Żyrardów

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Żyrardów jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

 • Insertmed Sp. z o.o.
 • Miasto: Żyrardów
 • Godziny pracy: 24/h
 • tel. +48 697 684 567
 • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en