Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Sochaczew 24h przez 7 dni na dobę (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone)

Leczenie alkoholizmu kojarzy nam się z potrzebą izolacji w zamkniętym ośrodku uzależnień - takie rozwiązanie bywa skutecznie, lecz nie jest odpowiednie dla każdego. Inną możliwością jest odbycie kuracji farmakologicznej podczas wizyt w gabinecie lekarza lub w domu pacjenta. Ważne, aby była ona uzupełnieniem terapii psychologicznej, która utrwali w alkoholiku silną wolę oraz pomoże zrozumieć przyczynę uzależnienia.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Sochaczew - Na czym polega leczenie?

 

Najczęściej stosowanym w leczeniu alkoholizmu jest lek Esperal, który zakłada się pod skórą pacjenta w postaci podskórnej wszywki. Jest to całkowicie bezpieczna i legalna kuracja, która trwa nawet przez okres 6 miesięcy. W tym czasie alkoholik musi zachować abstynencję, co często udaje się poprzez wypracowanie lęku lub awersji do alkoholu. Taka niechęć pojawia się w obawie przed nieprzyjemnymi objawami sięgnięcia po alkohol w czasie działania leku.

Esperal Sochaczew - Dla kogo jest ta oferta?

Kurację Esperalem w Sochaczewie można zastosować u osób, które chcą rozpocząć leczenie. To warunek założenia wszywki, której nie można samodzielnie wydłubać. Dlatego mając świadomość, że próby usunięcia lub przepicia wszywki mogą być niebezpieczne, należy wykluczyć choroby psychiczne lub depresję u alkoholika. Przeciwskazaniem do założenia wszywki są także choroby serca, w tym przebyte zawały.

ZOBACZ FILM POKAZUJĄCY, NA CZYM POLEGA ZABIEG WSZYWKI ALKOHOLOWEJ W sochaczewie

Gdzie można odbyć leczenie lekiem Esperal? Sochaczew to jedno z miast, gdzie można skorzystać z wizyt domowych.

Leczenie Esperalem w Sochaczewie jest czasochłonne i wymaga kontroli lekarza zajmującego się leczeniem uzależnień. Takie wizyty mogą odbywać się w gabinecie lub w domu pacjenta. Sam zabieg zaszycia wymaga jednak odpowiednich warunków i najczęściej odbywa się w gabinecie chirurga. Sochaczew to miasto, w którym można skorzystać z pomocy lekarzy z renomowanej placówki Insertmed Sochaczew.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Sochaczew

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Sochaczew jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Sochaczew
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en