Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Zamość (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę

Leczenie alkoholowe kojarzy nam się z potrzebą izolacji alkoholika w zamkniętym ośrodku uzależnień. To jedna z metod zerwania z nałogiem, lecz nie zawsze skuteczna. Pozbawiony wsparcia bliskich alkoholik często zamyka się w sobie, a po opuszczeniu ośrodka powraca do alkoholizmu. Leczenie odwykowe można odbyć także w domu pacjenta, co od wielu lat praktykuje ośrodek Insertmed Zamość, zajmujący się terapią farmakologiczną uzależnień.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka alkoholowa Zamość – Na czym polega leczenie

 

Leczenie polega na założeniu wszywki alkoholowej z lekiem Esperal w Zamościu, który ma działać na podświadomość alkoholika i skutecznie odwieść go od potrzeby sięgnięcia po alkohol. Działa to na zasadzie wywołania awersji lub lęku do substancji wysokoprocentowych, które po aplikacji leku Esperal w mieście Zamość powodują szereg nieprzyjemnych objawów, przypominające silnego kaca. Występują one już po 10 minutach od spożycia alkoholu.

Esperal Zamość - Dla kogo jest polecana tego typu terapia?

 

Lek ten zaleca się osobom, które chcą rzucić alkohol, lecz dotychczas nie udawało im się zachować dłuższej abstynencji. Zaleca się, aby były to osoby zdrowe psychicznie, chcące rozpocząć leczenie. Zakwalifikowanie do leczenia polega na wykonaniu wywiadu lekarskiego, badań określających stan zdrowia, w tym EKG, które musi wykluczyć ryzyko zawału serca w przypadku próby przepicia wszywki.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Zamościu

Gdzie można zrobić wszywkę alkoholową w Zamościu? Czy jest możliwość wizyty domowej?

W Zamościu można się zaszyć w gabinecie lekarza lub w domu pacjenta. Obie możliwości są bezpieczne i często praktykowane. Sam zabieg zaszycia trwa jedynie 30 minut i jest całkowicie bezinwazyjny dla zdrowia i życia pacjenta.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Zamość

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Zamość jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Zamość
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en