Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Piaseczno (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę

Farmakologia w leczeniu uzależnień to metoda powszechnie stosowana jako realne wsparcie terapii psychologicznej. W Polsce najczęściej polega ono na kuracji Esperalem w Piasecznie (lek występuje także pod nazwą Disulfiram), który umieszcza się w postaci wszywki alkoholowej na okres nawet do 6 miesięcy. Ten czas ma skutecznie zniechęcić alkoholika do spożywania napojów wysokoalkoholowych i pozwolić na rozpoczęcie życia wolnego od nałogu.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Piaseczno - Jak działa Esperal?

 

Działanie Esperalu polega na wywołaniu niechęci lub strachu do alkoholu, a wszystko to przez konsekwencje jego spożycia w czasie kuracji lekiem. Już po 10 minutach u alkoholika pojawiają się objawy przypominające silnego kaca, a do najczęściej występujących należą:

  • bóle głowy
  • nudności i wymioty
  • stany lękowe - w tym lęk przed śmiercią
  • kołatanie serca i nagłe skoki ciśnienia

Strach przed wystąpieniem powyższych objawów ma prowadzić do długotrwałej abstynencji, która dzięki terapii psychologicznej i wparciu lekarzy, ma być sposobem na uwolnienie się od zgubnego nałogu.

Esperal Piaseczno - Dla kogo zalecane jest leczenie?

Lek Esperal w Piasecznie zaleca się alkoholikom, którzy chcą rozpocząć leczenie i są świadomi, na czym ono będzie polegać. Przed podaniem leku należy zachować minimum kilkudniową wstrzemięźliwość od alkoholu, a także zostać zakwalifikowanym do leczenia przez lekarza prowadzącego. Musi on wykluczyć choroby psychiczne, depresję i myśli samobójcze oraz choroby serca i wieńcowe. Lek Esperal nie może być stosowany u osób, które w przeszłości przeszły zawał, a także są uczulone na substancję disulfiram.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Piasecznie

Wszywka Alkoholowa Piaseczno - Kiedy zdecydować się na Esperal?

Najczęściej do kuracji Esperalem w Piasecznie zakwalifikowane zostają osoby, które mają za sobą nieudany próby zerwania z nałogiem i potrzebują dodatkowego bodźca, aby nie dopuścić do nawrotu uzależnienia. Wszywkę alkoholową zakłada się także w sytuacji, gdy stan zdrowia alkoholika wymaga szybkiego zaprzestania picia, a sam pacjent musi zostać hospitalizowany.

Jak wygląda aplikacja leku Esperal w Piasecznie?

Esperal umieszcza się w postaci wszywki alkoholowej, która zaszywana jest pod skórę pacjenta w czasie ok. 20-minutowego zabiegu chirurgicznego. Wymaga on sterylnych warunków, lecz nie jest inwazyjny, ani bolesny. Po zabiegu nie trzeba rezygnować z codziennych aktywności, gdyż wszywka jest niewidoczna i niewyczuwalna dla alkoholika.

Gdzie odbywa się zabieg? Czy jest możliwość odbycia domowej kuracji lekiem Esperal w Piasecznie?

Piaseczno to jedno z miast, które daje możliwość skorzystania z wizyt domowych i kontynuowania kuracji w przyjaznych pacjentowi warunkach. Sam zabieg zaszycia leku powinien odbyć się w gabinecie chirurgicznym, który dostępny jest w ośrodku leczenia uzależnień – Insertmed Piaseczno, który oferuje całodobowe wsparcie przez 7 dni w tygodniu. Ośrodek pomaga także uzyskać pełną pomoc terapeuty i zachęca do skorzystania z niej całą rodziną, która często cierpi z powodu współuzależnienia.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Piaseczno

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Piaseczno jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Piaseczno
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en