Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Błonie (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Dla osób, które podejmowały już wiele nieudanych prób zerwania z alkoholizmem, pomocna może okazać się farmakologia, którą uważa się jako skuteczne wsparcie dla terapii psychologicznej. Lekarze z certyfikowanej kliniki leczenia uzależnień – Insertmed Błonie - od wielu lat z powodzeniem prowadzą kurację lekiem antyalkoholowym Esperal.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Błonie - Na czym polega leczenie Esperalem?

Działanie leku Esperal (Disulfiram) polega na wywołaniu u alkoholika niechęci lub strachu przed spożyciem substancji wysokoprocentowych. Połączenie alkoholu z lekiem już po 10 minutach powoduje nieprzyjemne i trudne objawy, które przypominają silne zatrucie alkoholowe. Najczęściej są to nudności i wymioty, halucynacje, kołatanie serca czy stany lękowe. Obawa przed ich wystąpieniem ma być szansą na zachowanie abstynencji i powrót do normalnego życia - wolnego od zgubnego wpływu alkoholu.

Esperal Błonie - Dla kogo polecana jest kuracja?

Przed aplikacją leku Esperal, lekarze w placówki Insertmed Błonie muszą wykluczyć problemy psychiczne oraz choroby kardiologiczne. Ich zatajenie może być niebezpieczne dla pacjenta, który pomimo zakazu, sięgnie po alkohol. Ważne, aby osoba uzależniona wyraziła zgodę na leczenie, a także była w pełni świadoma, jakie konsekwencje ma próba przepicia Esperalu. Przed aplikacją, czyli zaszyciem leku Esperal pod skórą pacjenta, należy poddać się detoksykacji, która usunie szkodliwe substancje z organizmu alkoholika.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Błoniach

Gdzie odbywa się zabieg? Czy można leczyć alkoholizm w domu? Kuracja Esperalem w Błoniach.

Błonie to jedno z miast, w którym można skorzystać z wizyt domowych i odbyć całą kurację w domu pacjenta. Na takie rozwiązanie decydują się osoby, które chcą zachować anonimowość i wstydzą się wizyty w placówce leczenia uzależnień oraz pacjenci, którzy nie mają możliwości dojechać do gabinetu lekarza. Esperal to lek, który działa przez okres od 3 do 6 miesięcy, więc warto przez cały ten czas być w stałym kontakcie z lekarzem, który w przypadku ośrodka Insertmed Błonie oferuje swoją pomoc przez 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Błonie

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Błonie jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Błonie
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en