Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Grodzisk Mazowiecki (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24/h na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Farmakologia wsparta terapią psychologiczną bywa szansą na nowe życie dla osób dotkniętych alkoholizmem i ich rodzin. W naszym kraju to około 3-4 milionów osób, a liczby te mogą być nieoszacowane ze względu na wstyd oraz ukrywanie problemach w czterech ścianach polskich domów. Pomocą dla osób, które chcą rozpocząć leczenie, może okazać się lek Esperal.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Wszywka Alkoholowa Grodzisk Mazowiecki - Jak działa?

Warunkiem do rozpoczęcia kuracji Esperalem jest zgoda pacjenta na aplikację leku. Jest to niezbędne, gdyż osoba uzależniona nie może spożywać w tym czasie alkoholu, a wszelkie próby sięgnięcia po kieliszek wiążą się z nieprzyjemnymi i silnymi objawami.

Najczęściej są to:

  • wymioty i nudności,
  • kołatanie serca,
  • wzrost ciśnienia tętniczego,
  • halucynacje,
  • stany lękowe.

Mają one na celu całkowicie zniechęcić osobę uzależnioną do picia, poprzez wywołanie strachu przed pogorszeniem stanu zdrowia, a nawet śmiercią. Należy zaznaczyć, że lek jest bezpieczny i nie zagraża utracie życia, a jedynie ma wywołać obawy alkoholika, co prowadzi do utrzymania abstynencji.

Esperal Grodzisk Mazowiecki - Dla kogo zalecana jest ta kuracja?

Choć brzmi kontrowersyjnie, kuracja jest bezpieczna, a dopuszczenie do niej zawsze wymaga odpowiednich badań oraz rozmowy z lekarzem. Ma on za zadanie wykluczyć problemy kardiologiczne oraz te wynikające ze złym stanem zdrowia psychicznego. Osoby zakwalifikowane do kuracji Esperalem w Grodzisku Mazowieckim muszą być świadome, ile trwa i jak wygląda leczenie za pomocą leków antyalkoholowych.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Grodzisku Mazowieckim

Gdzie wykonać zabieg? Czy można odbyć kurację Esperalem w Grodzisku Mazowieckiem w domu?

Jeśli pacjent nie może dojechać do gabinetu lub wstydzi się wizyty w ośrodku, lekarze z Insertmed Grodzisk Mazowiecki mogą zalecić leczenie domowe, które jest tak samo bezpieczne jak to prowadzone w klinice. Kuracja związana jest z potrzebą wykonania niewielkiego zabiegu chirurgicznego, który polega na nacięciu skóry i aplikacji wszywki alkoholowej na czas nawet do 6 miesięcy. Zabieg ten trwa jedynie 30 minut i jest całkowicie bezbolesny. Można wykonać go w warunkach domowych. Aby dowiedzieć się więcej i poznać szczegóły całego leczenia, placówka Insertmed Grodzisk Mazowiecki oferuje bezpłatne konsultacje telefoniczne.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Grodzisk Mazowiecki

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Grodzisk Mazowiecki jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Grodzisk Mazowiecki
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en