Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Wyszków (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę

Osoby uzależnione od alkoholu zazwyczaj podejmują wiele prób zerwania z nałogiem. Są one podyktowane presją najbliższych lub sami chcą powrotu do normalności. Chwile słabości oraz źle dobrana metoda leczenia sprawiają, że wracają do nałogu, przekreślając w ten sposób miesiące czy lata starań. Jednym ze sposobów, które mają sprawić, że leczenie alkoholizmu będzie bardziej skuteczne, są leki, które zawsze należy aplikować z polecenia lekarza, wraz z pełną pomocą terapii psychologicznej.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

WSZYWKA ALKOHOLOWA WYSZKÓW - NA CZYM POLEGA LECZENIE ESPERALEM?

 

Najczęściej w Polsce stosuje się kurację lekiem Esperal, który umieszcza się podskórnie w postaci wszywki alkoholowej na okres nawet do 6 miesięcy. Czas ten ma spowodować awersję do alkoholu, który jest zakazany w czasie trwania kuracji. Próby sięgnięcia po niego po aplikacji wszywki wiążą się z nieprzyjemnymi skutkami ubocznymi, które mają zniechęcić alkoholika do substancji wysokoprocentowych.

Najczęściej występującymi skutkami ubocznymi spożycia alkoholu są:

  • nudności i wymioty,
  • bóle głowy,
  • nagłe skoki ciśnienia,
  • stany lękowe (w tym strach przed śmiercią).

Esperal Wyszków - Dla kogo zalecany jest lek? Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

Lekarze z certyfikowanej placówki Insertmed Wyszków zalecają tę kurację osobom, które mają za sobą inne, nieudane próby zerwania z nałogiem i chcą rozpocząć leczenie farmakologiczne i psychologiczne. Muszą być w pełni świadome konsekwencji sięgnięcia po alkohol, pozytywnie przechodząc przez kwalifikację do leczenia. Ma ona na celu wykluczyć choroby psychiczne oraz wieńcowe, które są przeciwskazaniem do założenia wszywki.

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Wyszkowie

Wszywka Alkoholowa Wyszków - Jak wygląda zabieg? Ile trwa implementacja leku?

Leczenie Esperalem w Wyszkowie nie wymaga hospitalizacji, a sama aplikacja wszywki zajmuje jedynie 30 minut. Nie jest to zabieg inwazyjny i w żaden sposób nie wpływa na komfort życia i zdrowie pacjenta. Polega na wykonaniu niewielkiego nacięcia i umieszczeniu podskórnie wszywki z dawką leku, którego nie można samodzielnie usunąć. Zarówno zabieg jak i usunięcie wszywki to rola chirurga.

Zabieg zaszycia alkoholowego w Wyszkowie – Czy można wykonać go w domu pacjenta?

Esperal w Wyszkowie można podawać w domu pacjenta lub w gabinecie lekarza. Sam zabieg zaszycia także można wykonać w domowych warunkach, co jest w 100% bezpieczne. Aby poznać szczegóły leczenia, skontaktuj się z renomowanym ośrodkiem leczenia uzależnień - Insertmed.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Wyszków

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Wyszków jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Wyszków
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en