Insertmed

Rozpocznij leczenie

Select language:
icon deicon en
Image

Esperal Krosno (Dawniej Esperal dzisiaj Naltrexone) - 24h przez 7 dni na dobę

Farmakologia w leczeniu uzależnień budzi wiele wątpliwości, które wynikają z niewiedzy, jak działają leki i dla kogo są zalecane. Esperal, którego kurację można odbyć także w domu, to lek całkowicie legalny i bezpieczny. Jego działanie ma wywołać w alkoholiku awersję do alkoholu lub strach przed sięgnięciem po przysłowiowy „kieliszek”. Abstynencja związana jest ze świadomością, jak nieprzyjemne skutki ma połączenie alkoholu z substancją zwaną Disulfiram. 

Do najczęściej zaobserwowanych należą: 

  • wymioty i nudności,
  • uczucie rozbicia,
  • bóle głowy,
  • nagłe skoki ciśnienia i kołatanie serca,
  • lęk przed śmiercią.

UWAGA: CENY WSZYWKI ALKOHOLOWEJ ROZPOCZYNAJĄ SIĘ OD 1200 ZŁ, A ZABIEG ODBYWA SIĘ W LUBLINIE

Image

Esperal Krosno – Dlaczego warto? Na czym to polega?

 

Warto rozważyć założenie wszywki z lekiem Esperal w przypadku gdy inne próby zerwania z nałogiem okazywały się nieskuteczne. Największą skuteczność metoda ta wykazuje w połączeniu z terapią psychologiczną, która należy kontynuować przez cały okres działania wszywki (nawet do 6 miesięcy) i po jej usunięciu. 

Wszywka Alkoholowa Krosno - Dla kogo?

Warunkiem dopuszczenia do leczenia jest sprawdzenie stanu psychicznego alkoholika, wykluczenie depresji czy schizofrenii, a także chorób wieńcowych czy przebytych zawałów serca. Ważną kwestią jest zgoda pacjenta na rozpoczęcie leczenia i wiedza, w jaki sposób odbywa się leczenie i jakie są konsekwencje próby „przepicia” Esperalu. Ponieważ alkoholicy często miewają chwile słabości i pomijają dawki leków, Esperal w Krośnie najczęściej umieszcza się w postaci podskórnej wszywki w czasie krótkiego zabiegu. 

Zobacz Film pokazujący, na czym polega zabieg wszywki alkoholowej w Krośnie

Wszywka Alkoholowa Krosno - Gdzie można odbyć kurację za pomocą leku? Czy jest możliwość wykonania zabiegu w domu pacjenta?

Aby uzyskać pomoc, należy skontaktować się z certyfikowaną placówką leczenia uzależnień, która stosuje metodę leczenia wszywką alkoholową Esperal. Krosno to miasto, gdzie można skorzystać z domowych wizyt lekarza specjalisty. Leczenie farmakologiczne nie jest bolesne, lecz wymaga stałej opieki lekarskiej, dlatego profesjonalne placówki takie jak Insertmed oferują pomoc 7 dni w tygodniu, 24h na dobę.

Obsługujemy klientów w miastach:

Kontakt - Insertmed Krosno

Przed podjęciem decyzji o zabiegu, zalecane jest zaczerpnięcie informacji i konsultacja z lekarzem. Insertmed Krosno jako placówka uprawniona do wykonywania wszywki alkoholowej posiada całodobową infolinię.

Zachęcamy do kontaktu i zadawania pytań telefonicznie lub e-mailowo:

  • Insertmed Sp. z o.o.
  • Miasto: Krosno
  • Godziny pracy: 24/h
  • tel. +48 697 684 567
  • e-mail: kontakt@insertmed.pl

Lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać swoje imię i nazwisko!

Proszę wpisać poprawny adres e-mail!

Proszę wpisać poprawny numer telefonu!

Invalid Input

Invalid Input

Invalid Input

Select language:
icon deicon en